This is beta version of Ravro English website. Some dynamic texts are in Persian. If you need support, contact with support@ravro.ir.

Bugbounty Platform

We,
Try To Provide Security ...
Knowledge makes the safer future

Bugbounty is like a bridge between Cybersecurity especialists and Businesses in order to increase their digital assets security.

They Trusted Us.
نماوا
شاتل
پذیرش 24
ایرانسل
آیتول
مرکز ماهر
پردازش مالی پارت

Statistics So Far

 • 0

  Bug Reports

 • 0

  Active Hunters

 • 0

  Companies

 • 34309700000

  Paid Rewards

Key Features

۱. تعریف محدوده و قوانین

محدوده‌ی مشخصی از سامانه‌ی خود را به عنوان هدف تعریف کنید. سپس قوانین موردنظر خود را مشخص نمایید تا بررسی‌ها بر اساس محدوده و قوانین تعیین‌شده از جانب شما، صورت بگیرند.

۲. دعوت از شکارچیان آسیب‌پذیری

شکارچیان آسیب‌پذیری و متخصصین امنیت کلاه‌سفید را، به کشف حفره‌های امنیتی سامانه‌ی کسب‌وکار خود دعوت کنید و از تخصص، مهارت، دانش و تجربه‌ی آن‌ها بهره ببرید.

۳. دریافت گزارش‌های آسیب‌پذیری‌

با دریافت گزارش‌های آسیب‌پذیری از باگ‌ها، حفره‌های امنیتی و نقاط آسیب‌پذیر سامانه‌ی خود، قبل از دیگری و دیگران مطلع شوید.

۴. برطرف‌کردن آسیب‌پذیری‌ها

با رفع آسیب‌پذیری‌های کشف‌شده، از حمله‌های احتمالی از طریق همان نقاط آسیب‌پذیر، جلوگیری کنید و امنیت بیش‌تری را برای امروز و آینده‌ی کسب‌وکار خود فراهم آورید.

Transparency
Legally
Pay Per Bug
using SandBox technology
24/7 Support

FAQ

آیا می‌توان هر باگ یا حفره‌ی امنیتی از هر سامانه یا شرکتی را در راورو ثبت کرد؟

خیر، پلتفرم باگ بانتی راورو صرفا نسبت به دریافت گزارش مربوط به آسیب‌پذیری‌های اهداف میدان‌های طرف‌قرارداد خود تعهد دارد و هیچ‌گونه گزارشی از کسب‌وکارهای خارج از لیست میدان‌های خود و یا مغایر با اهداف و قوانین تعیین‌شده‌ی میدان‌ها را به رسمیت نمی‌شناسد.

آیا به عنوان یک شکارچی آسیب‌پذیری برای حضور در راورو باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر! با ثبت نام بصورت کاملا رایگان می‌توانید به عنوان یک شکارچی در سامانه باگبانتی راورو فعالیت و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایید.

باگ بانتی چیست؟

فرآیند کشف و ارایه گزارش آسیب‌پذیری (حفره امنیتی/باگ) از نرم افزار، برنامه‌های کاربردی، اپلیکیشن‌ها و یا وب سایت‌ها و به ازای آن دریافت پاداش از صاحب آن را باگ بانتی (BugBounty) می‌گویند.

Ravro In Quotes

مدیر زیرساخت شرکت فلایتیو
واهاگ گراگوسیانمدیر زیرساخت شرکت فلایتیو

در یک سال گذشته نزدیک به ۱۰۰ گزارش باگ و آسیب پذیری از فلایتیو ثبت شده است که با رسیدگی به آن‌ها، هم شرکت و هم مشتری‌ها نفع برده‌اند.

مدیر تضمین امنیت ایرانسل
علی جلال‌نژادمدیر تضمین امنیت ایرانسل

از نظر من ویژگی جذاب و منحصربه‌فرد باگ بانتی، امکان بهره‌مندی از خرد جمعی و تجربه‌ی متخصصین است. در باگ بانتی، کسب‌و‌کارها می‌توانند به جای هزینه‌های گزاف برای استخدام نیروهای پن‌تست، از مجموعه‌ی علم، دیدگاه، طرز تفکر و تجربه‌ی متخصصین امنیت در سراسر کشور در جهت ارتقای امنیت سامانه های خود بهره ببرند.

Namava-Senior DevOps Engineer
نوید میرحسینیNamava-Senior DevOps Engineer

حفره‌های امنیتی‌ای که شکارچیان راورو برروی سامانه‌ی ما کشف کردند، بسیار مهم و باارزش بودند. اگر ما با تیم راورو همکاری نداشتیم، ممکن بود که متوجه وجود بسیاری از این حفره‌ها نشویم. همکاری با راورو، امنیت سایت ما را ارتقا داده است. ما از تجربه‌ی چندساله‌ی کار با راورو به شدت راضی هستیم.

ویدیو‌ها و مطالب آموزشی

Are you a Company or BugHunter?

Insecurity Never Stops...
But you can make future.

CompanyNGOs & Governmental Orgs.

Do you want to find your digital assets weaknesses?

Click Here
BugHunterCybersecurity especialists or Hackers

Do you want to find vulnerabilities?

Click Here