فهرست تغییرات

آخرین نسخه ۲.۱.۱

 • تاریخ به‌روزرسانی: 1400/05/23

  چه امکانی در به روزرسانی جدید اضافه شده‌است؟

  با راه‌اندازی بخش «فعالیت‌ها» ، شکارچیان و میدان‌ها می‌توانند گزارش آخرین فعالیت‌های مرتبط با حساب کاربری خود را ببینند.

  شکارچیان و میدان‌ها از این پس می‌توانند گزارش آخرین فعالیت‌های مربوط به حساب کاربری خود، از جمله؛ ورود، خروج، تغییر گذرواژه و تغییر ایمیل را در میزکار خود و در بخش «فعالیت‌ها» مشاهده کنند.

  چه امکاناتی در به‌روزرسانی جدید بهبود داده شده‌اند؟

  برخی از مشکلاتی که در بارگذاری فایل در هنگام ارسال پیام بروز پیدا می‌کردند، رفع شده‌اند. میدان‌ها و شکارچیان می‌توانند پیش از ارسال پیام، از بارگذاری کامل فایل پیوست خود اطمینان حاصل کنند.

  برخی از مشکلاتی که پس از تغییر واحد تومان به ریال ایجاد شده بود، رفع شده‌اند.

 • تاریخ به‌روزرسانی: 1400/05/10

  چه امکاناتی در به روزرسانی جدید اضافه شده‌اند؟

  با راه‌اندازی بخش اطلاعیه یا Notification، شکارچیان و میدان‌ها دیگر از رخدادهای مرتبط به خود غافل نمی‌مانند.

  با اضافه‌شدن بخش کیف پول، شکارچیان و میدان‌ها آسان‌تر می‌توانند امور مالی خود را سامان دهند و به انجام رسانند.

  با قابلیت جدید نشانه‌گذاری گزارش‌ها، میدان‌ها می‌توانند گزارش‌های دریافتی موردنظر خود را علامت‌گذاری کنند.

  با قابلیت جدید اعلام رفع آسیب‌پذیری در هر گزارش آسیب‌پذیری، میدان‌ها می‌توانند پس از رفع آسیب‌پذیری کشف‌شده از سامانه‌ی خود، آن را به راورو اطلاع دهند.

  با اضافه‌شدن امکان عضویت در خبرنامه، از آخرین مطالب و اخبار راورو آگاه شوید.

  با راه‌اندازی خط زمانی یا Timeline، شکارچیان می‌توانند با شفافیت بیش‌تری وضعیت بررسی گزارش را رصد کنند.

  با راه‌اندازی صفحه‌ي «تغییرات اخیر»، مخاطبان راورو می‌توانند از آخرین به‌روزرسانی‌های راورو آگاه شوند.

  در ادامه به توضیحات این امکانات افزوده‌شده می‌پردازیم:

  با راه‌اندازی بخش اطلاعیه یا Notification شکارچیان و میدان‌ها دیگر از رویدادهای مرتبط به خود غافل نمی‌مانند.

  شکارچیان از این پس می‌توانند نوتیفیکیشن آخرین رخدادهای مربوط به خود، از جمله؛ تایید ثبت‌نام، تایید حساب بانکی، وضعیت گزارش ارسالی و مواردی از این دست را در حساب کاربری خود مشاهده کنند. هم‌چنین این اطلاعیه‌ها به طور جداگانه در قالب ایمیل و پیامک به آدرس ایمیل و شماره تماس تاییدشده‌ی شکارچی نیز ارسال می‌شوند.

  میدان‌ها با دریافت نوتیفیکیشن، در لحظه از آخرین رخدادها مانند؛ تازه‌ترین گزارش‌های آسیب‌پذیری دریافت شده‌، فرآیند پرداخت، سایر موارد مالی و ... مطلع خواهند شد. این اطلاعیه‌ها به طور جداگانه در قالب ایمیل و پیامک به آدرس ایمیل و شماره تماس تاییدشده‌ی میدان‌ها نیز ارسال می‌شوند.

  با اضافه‌شدن بخش کیف پول، شکارچیان و میدان‌ها آسان‌تر می‌توانند امور مالی خود را سامان دهند و به انجام رسانند.

  در این به‌روزرسانی، بخش جدیدی به عنوان کیف پول به پنل شکارچی‌ها و میدان‌ها اضافه شده است تا تراکنش‌های میان شکارچی و میدان را بهبود ببخشد.

  در پنل شکارچیان:

  تاکنون نحوه‌ي پرداخت پاداش به این صورت بود که شکارچیان به ازای هر گزارش موفق، پاداش خود را به طور مستقیم در حساب بانکی خود دریافت می‌کردند و احتمال تاخیر در پرداخت پاداش به شکارچی نیز وجود داشت. در به‌روزرسانی جدید، پاداش‌های شکارچی به کیف پول شکارچی در راورو اضافه می‌شوند و شکارچی هر زمان که مایل باشد، می‌تواند درخواست برداشت کند تا به حساب بانکی وی واریز شود.

  لازم به ذکر است که محدودیت درخواست برداشت از سوی شکارچی دو بار در ماه و هر بار حداقل 5 میلیون ریال خواهد بود و واریز به حساب شکارچی حداکثر تا 24 ساعت پس از درخواست انجام خواهد شد.

  در پنل میدان‌ها:

  کیف پول راورو برای میدان‌ها، امکان مدیریت و رصد بهتر واریزی‌ها و میزان پرداخت‌ها را فراهم می‌کند. تا پیش از این به‌روزرسانی، میزان واریزی میدان‌ها به صورت ایستا و بدون اعمال خودکار کسورات لازم، در میزکار میدان ثبت می‌شد. اما از این پس واریزی‌ها به صورت خودکار، با اعمال کسوراتی مانند مالیات بر ارزش افزوده، در کیف پول ثبت می‌شوند و پرداخت پاداش کشف آسیب‌پذیری به شکارچی نیز از کیف پول میدان انجام خواهد شد.

  میدان‌ها از این پس می‌توانند گزارش‌های آسیب‌پذیری مدنظر خود را نشانه‌گذاری کنند.

  میدان‌ها می‌توانند برای متمایزکردن گزارش‌های دریافتی‌ای که از اهمیت بیش‌تری برخوردارند و یا گزارش‌هایی که هنوز فیکس نشده‌اند، آن‌ها را نشانه‌گذاری کنند.

  با قابلیت جدید اعلام رفع آسیب‌پذیری در هر گزارش آسیب‌پذیری، میدان‌ها می‌توانند پس از رفع آسیب‌پذیری کشف‌شده از سامانه‌ی خود، آن را به راورو اطلاع دهند.

  میدان‌ها از این پس در میزکار خود برای هر گزارش آسیب‌پذیری دریافتی، گزینه‌ای برای اعلام رفع آسیب‌پذیری یا فیکس باگ خواهند داشت که از این طریق رفع آسیب‌پذیری را به راورو اعلام کنند تا گزارش آسیب‌پذیری از وضعیت بررسی میدان به مرحله‌ی بعد هدایت شود.

  شایان ذکر است که در صورتی که میدان رفع آسیب‌پذیری را اعلام کند، هر گزارش دریافتی مشابه پس از آن گزارش آسیب‌پذیری، تکراری تلقی نخواهد شد و مشمول پاداش و امتیازی نخواهد شد.

  با اضافه‌شدن بخش خبرنامه، مخاطبان راورو می‌توانند از آخرین مطالب و اخبار راورو آگاه شوند.

  از این پس مخاطبان می‌توانند با ثبت پست الکترونیکی خود عضو خبرنامه‌ی راورو شوند و از آخرین مطالب و اخبار راورو مطلع و بهره‌مند گردند.

  با راه‌اندازی خط‌ زمانی یا Timeline، شکارچیان می‌توانند با شفافیت بیش‌تری وضعیت بررسی گزارش را رصد کنند.

  از این پس شکارچیان می‌توانند با مراجعه به هر گزارش ارسالی در میزکار خود، در بخش اضافه‌شده «فرآیند بررسی گزارش» از وضعیت فعلی گزارش خود و آخرین رخدادهای صورت‌گرفته‌ی مربوط به آن آگاه شوند و به کمک خط زمانی، زمان صرف‌شده در مراحل مختلف بررسی گزارش را مشاهده کنند.

  با راه‌اندازی صفحه‌ي «تغییرات اخیر»، مخاطبان راورو می‌توانند از آخرین به‌روزرسانی‌های راورو آگاه شوند.

  از این پس تغییرات و به‌روزرسانی‌های وب‌سایت راورو در صفحه‌ی تغییرات اخیر اعلام می‌شوند و در این صفحه برای مخاطبان قابل‌مشاهده‌اند. صفحه‌ی تغییرات اخیر از لینک تغییرات اخیر در فوتر وب‌سایت و یا در آدرس https://ravro.ir/changelog در دسترس است.

  چه امکاناتی در به‌روزرسانی جدید بهبود داده شده‌اند؟

  برخی از مشکلات موجود در طراحی واکنش‌گرا یا Responsive وبسایت رفع شده‌اند و اکنون تمامی صفحات راورو با دستگاه‌های مختلف در دسترس‌اند.

  برخی از مشکلات موجود در تم دارک وبسایت رفع شده‌اند.

  کدهای رنگی تم دارک وب‌سایت بهبود داده شده‌اند.