درباره راورو

شرکت امن سرزمین سلام(سهامی خاص) فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ توسط جمعی از نخبگان با هدف ارایه خدمات و محصولات با سطح فناوری بالا (High-Tech)، در زمینه امنیت سایبری آغاز کرد. این شرکت، با تکیه بر تجارب موفق و دارا بودن مجوزهای معتبر از مراجع ذی‌صلاح، توانایی ارائه خدمات کاملا تخصصی و کارآمد به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای متقاضی در حوزه‌ی امنیت سایبری را دارا می‌باشد. اعضای این شرکت از نفرات برتر المپیاد ملی و مهارت، نخبگان و متخصصان خبره در این حوزه می‌باشند.

راورو نام سامانه‌ای است که با ایجاد بستری مناسب، زمینه فعالیت علاقمندان به حوزه‌ امنیت، هک و نفوذ را درخصوص شناسایی آسیب‌پذیری بر روی وب سایت‌ها و سامانه‌های داخل کشور فراهم نموده است. راورو علاوه بر تسهیل فرآیند کسب درآمد از طریق گزارش آسیب‌پذیری‌ها بصورت قانونی، به سازمان‌های دولتی و شرکت‌ها در جهت افزایش امنیت و کاهش آثار مخرب حملات کمک فراوانی خواهد نمود. ما بر این عقیده هستیم که بجای تقابل با تمامی جامعه نفوذگر‌ها، می‌توان با ایجاد معامله‌ای برد-برد، از ظرفیت بخش عظیمی از این جامعه برای بهبود و ارتقاء سازوکارهای امنیتی استفاده کرد.

شرکت‌ها و سازمان‌ها با سامانه راورو می‌توانند، از جدیدترین و بروزترین مکانیزم‌ امنیتی در بهبود و تکمیل ساختار دفاع سایبری خود استفاده نمایند. وجود راهکاری جهت ارایه گزارش آسیب‌پذیری به عنوان راه‌حلی کارا در کنار سایر راهکارهای موجود امنیتی در سازمان‌های بزرگ و حساس از یک انتخاب به یک نیاز اساسی در تامین امنیت فضای سایبری تبدیل شده است. تجربه‌ی موفق جهانی در این زمینه حاکی از آن است که هزینه‌ی تمام شده برای این راهکار، به نسبت میزان کاهش آثار حملات مخرب سایبری، بسیار مناسب و کارآمد می‌باشد. تیم راورو در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت فنی متخصصان و کارشناسان سایبری داخلی و خارجی، در راستای افزایش امنیت در فضای سایبری سازمان‌ها و نهادهای کشور گام مثبتی بر ‌دارد.

تماس با ما

 • شماره تماس

  ۰۲۱-۹۱۰۳-۵۳۱۵

 • شماره فکس

  ۰۲۱-۹۱۰۳-۵۳۱۵

 • آدرس ایمیل

  support[at]Ravro[dot]ir

 • آدرس

  تهران، خيابان مطهری، نبش سهروردی، پلاك ۹۴ ، طبقه دوم، واحد ۲۵۰

Ravro Office Location

ارسال پیام سوالات متداول