جیبرس

@jibres

میانگین پرداختی

۲,۶۳۰,۰۰۰ ریال

میانگین زمان بررسی گزارش

۹ روز و ۳ ساعت

دفعات بازدید

۱۹۰۰

گزارش‌های موفق

۲۷ از ۶۲

گزارش‌های رفع‌شده

۱۴ از ۲۷

پرداختی

۲۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال

اهداف و قوانینگزارش‌های شکارشکارچیان

اهداف فعال (
)

عنوان هدفنوعپرداختیزمان باقی‌ماندهگزارشات
جیبرس

«مشاهده جزئیات»

وب ۵,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰۶۲

قوانین نسخه ۵«مقایسه تغییرات»

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کمپین #سرزمین_امن_دانش‌بنیان‌ها به امن‌تر شدن کسب‌وکارهای دانش‌بنیان کمک می‌کند. مجموعه‌ی جیبرس با بهره‌گیری از تسهیلات این کمپین فعال شده است.

همه فناوری‌ها دارای اشکال و باگ هستند. اگر یک آسیب‌پذیری امنیتی یافتید، مایلیم تا به شما کمک کنیم تا آن را به شکل صحیح با ما در جریان بگذارید. ارسال گزارش آسیب‌پذیری در برنامه گزارش باگ جیبرس مهیا شده است. اثبات مفهوم مهم‌ترین بخش در ارسال گزارش است. مراحل شفاف و تکرارپذیر به ما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری مشکل را اعتبارسنجی کنیم.

بدین‌وسیله از تمامی علاقمندان، متخصصان، پژوهشگران امنیت و هکر‌ها دعوت‌ می‌شود تا با ارایه گزارش‌ آسیب‌پذیری از سرویس‌های جیبرس به ما در حفظ و ارتقا امنیت سامانه‌هایمان کمک کنند. لازم به‌ذکر است، گزارش‌هایی که مطابق با قوانین و توضیحات مندرج در اهداف باشند و همچنین در محدوده‌ی مجاز قرار بگیرند، پس از ارزیابی فنی تیم داوری مورد تایید قرار گرفته و می‌تواند شامل پرداخت شود. به ازای هر گزارش تایید شده، ضریب تاثیرگذاری آسیب‌پذیری‌ بر اساس استاندارد CVSS v3 محاسبه می‌گردد و مبلغ قابل پرداخت با توجه به ضریب تاثیرگذاری و نوع دسته‌بندی آسیب‌پذیری تعیین می‌گردد.

  • حداکثر مدت زمان بررسی گزارش توسط جیبرس ۱۵ روز کاری می‌باشد.
  • حداکثر طی ۱۰ روز کاری پس از تایید گزارش، باگ‌بانتی پرداخت خواهد شد.