پویش "سرزمین امن دانش‌بنیان‌ها"

«مجازی»

آخرین مهلت ثبت‌نام

 

زمان به پایان رسیده است.

جزئیات دوره

قیمت «ریال»

رایگان

نحوه برگزاری

مجازی

توضیحات

شما به سرزمین امن دانش‌بنیان‌ها دعوتید...

از تخفیف ۵۰ درصدی ویژه‌ی کسب‌وکارهای دانش‌بنیان بهره‌مند شوید.

با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری فرصت ویژه‌ی کشف و برطرف‌کردن حفره‌ها و باگ‌های امنیتی کسب‌وکارتان را فراهم کرده‌ایم. در این طرح بیش از ۸۰۰ متخصص امنیت، هکر کلاه‌سفید و قانونی مشتاقانه منتظرند تا با کشف و ارایه‌ی حفره‌های امنیتی در محصولات دانش‌بنیان به کسب‌وکارها در ارتقای امنیت کمک کنند.

در باگ‌بانتی، برای هک‌نشدن از هکرها کمک بگیرید...

برای امن‌تر شدن، از هکرهای کلاه‌سفید و شکارچیان آسیب‌پذیری کمک بگیرید تا باگ‌ها، حفره‌های امنیتی و نقاط آسیب‌پذیر سامانه‌ی خود را قبل از نفوذگران کشف و برطرف کنید.

گام‌های امن‌تر شدن در سرزمین امن دانش‌بنیان‌ها:

تعریف محدوده و قوانین

محدوده‌ی مشخصی از سامانه‌ی خود را به عنوان هدف تعریف کنید. سپس قوانین موردنظر خود را مشخص نمایید تا بررسی‌ها بر اساس محدوده و قوانین تعیین‌شده از جانب شما، صورت بگیرند.

دعوت از شکارچیان آسیب‌پذیری

بیش از ۸۰۰ متخصص امنیت و هکر کلاه‌سفید را، به کشف حفره‌های امنیتی سامانه‌ی کسب‌وکار خود دعوت کنید و از تخصص، مهارت، دانش و تجربه‌ی آن‌ها بهره ببرید.

آگاهی از آسیب‌پذیری‌ها

با دریافت گزارش‌های آسیب‌پذیری از باگ‌ها، حفره‌های امنیتی و نقاط آسیب‌پذیر سامانه‌ی خود، قبل از دیگری و دیگران مطلع شوید.

برطرف‌کردن آسیب‌پذیری‌ها

با رفع آسیب‌پذیری‌های کشف‌شده، از حمله‌های احتمالی از طریق همان نقاط آسیب‌پذیر، جلوگیری کنید و امنیت بیش‌تری را برای امروز و آینده‌ی کسب‌وکار خود فراهم آورید.

جای شما در جمع میدان‌های فعال در پویش خالیست...

همین حالا با کد معرف "daneshbonyan" در راورو ثبت‌نام کنید، با شما تماس خواهیم گرفت.