پویش #درکنارهم فرصتی برای رفع مشکلات امنیتی کسب‌وکارها

«مجازی»

آخرین مهلت ثبت‌نام

 

زمان به پایان رسیده است.

جزئیات دوره

قیمت «ریال»

رایگان

نحوه برگزاری

مجازی

توضیحات

با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر، مراکز بهداشتی و درمانی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا از زیرساخت‌های اطلاعاتی‌شان در مقابل حملات سایبری محافظت شود، تا بدون دغدغه بتوانند به خدمات درمانی خود ادامه دهند.

از سویی متاسفانه در هفته‌های اخیر برخی از مشکلات امنیتی باعث نشت اطلاعات شهروندان شد، که آثار و تبعاتی منفی در اعتماد عمومی در استفاده از خدمات آنلاین در بر داشته است. این روزها در کنار ویروس کرونا، تهدید‌های سایبری، اکثر کسب‌وکارهای آنلاینی که در این شرایط حساس مشغول به ارایه خدمات به مردم هستند را دچار مشکلاتی کرده است.

با توجه به اتفاقات اخیر و با هدف ارتقاء امنیت سایبری در مراکز بهداشتی و درمانی، وظیفه‌ی خود دیدیم تا بر اساس عمل به مسئولیت اجتماعی، سهمی هر چند کوچک در ارتقاء امنیت سایبری این مراکز داشته باشیم. در این راستا با مشارکت و همراهی متخصصان امنیت و هکرهای قانونی پویش درکنارهم را آغاز کردیم. مجموعه راورو به عنوان پلتفرم باگ بانتی همواره در تلاش بوده است تا با ایجاد بستری مناسب، زمینه فعالیت قانونی علاقمندان به هک و نفوذ را فراهم سازد.

در پویش درکنارهم، شکارچیان و متخصصان با ارزیابی امنیتی و ارایه گزارش رفع آسیب‌پذیری بر روی سامانه‌های شرکت کننده‌، به ارتقا امنیت در این سامانه‌ها کمک خواهند کرد.

مراکز بهداشتی‌و درمانی و کسب‌وکارهاي آنلاین حوزه سلامت در مدت طرح می‌توانند بصورت کاملا رایگان از خدمات امنیتی بهره‌مند گردند. همچنین در راستای کمک به سایر کسب‌وکار‌های آنلاین شامل استارتآپ‌ها، صاحبان وب‌سایت‌ها و صاحبان برنامه‌های موبایلی این امکان فراهم شده است تا از خدمات ویژه این طرح شامل: امکان دریافت ۳ گزارش امنیتی به همراه راهکار برطرف کردن آن بصورت رایگان بهرمند گردند.

از جمله سایر خدمات ارایه شده در این طرح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ارایه گزارش آسیب‌پذیری در وب‌سایت‌ها و یا برنامه‌های موبایلی • مشاوره و ارایه خدمات جرم‌یابی سایبری • مشاوره راهکارهای امن سازی

این طرح از ۱۶ تا ۳۱ فروردین ما ۱۳۹۹ آغاز شده است، شرکت‌ها و سازمان‌ها علاقمند جهت ثبت‌نام در این طرح ‌می‌توانند از طریق بخش ثبت‌نام میدان از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

https://www.ravro.ir/auth/sign-up/company

همچنین برای دریافت مستندات پویش درکنارهم می‌توانیدبه لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.ravro.ir/api/files/documents/DarKenareHam.pdf

شکارچیان شرکت‌ کننده در این طرح به رسم یادبود لوح تقدیر دریافت خواهند نمود. همچنین سازمان‌ها و شرکت‌های مشارکت‌ کننده در این طرح در قسمت میدان‌ها با تصویر درکنارهم قابل مشاهده خواهند بود.

درکنارهم از روز‌های سخت خواهیم گذشت… با آرزوی سلامتی و تندرستی.