امنیت را با ما تجربه کردند راورو

پیگام

پیگام

«پیگام» در حوزه‌ی «سلامت» و «فناوری‌های مالی» فعالیت می‌کنه و یکی از اصلی‌ترین اهدافش تشویق افراد به پیاده‌رویه. کاربرهای پیگام فقط با قدم‌ زدن می‌تونن سکه‌هایی به اسم «پیگام» به‌دست بیارن و بعد اون سکه‌ها رو تو فروشگاه مجازی پیگام یا فروشگاه‌های فیزیکی طرف قرارداد پیگام خرج کنن. از طرف دیگه، کسب‌وکارها هم با دریافت سکه‌های پیگام از کاربرها، به واسطه‌ی ساختار پیگام، می‌تونن محصول یا خدماتشون رو با کسب‌و‌کارهای دیگه تبادل کنن.

مرکز رشد فناوری نخبگان پردیس

مرکز رشد فناوری نخبگان پردیس

مرکز رشد فناوری نخبگان پردیس با ايجاد بستري مناسب جهت تجاري‌سازي نتايج تحقيقات، ايجاد زمينه كارآفريني و نوآوري، رونق اقتصاد منطقه، ايجاد فرصت‌هاي شغلي جديد و توليد و توسعه محصولات پيشرفته قابل عرضه به بازار و ... به تيم‌ها و گروه‌هاي كاري متخصص و فعال صاحب ايده‌هاي برتر كمك مي‌نمايد.

پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس

پارك فناوري پرديس به‌عنوان مهم‌ترين و بزرگترين پارك فناوري كشور با مجوز شوراي گسترش آموزش عالي در سال 1384 در زيرمجموعه نهاد رياست‌جمهوري و با همكاري تعدادي از دانشگاه‌ها و مراكز علمي - پژوهشي كشور با هدف تجاري‌سازي دستاوردهاي فناوران و ايجاد بستر مناسب براي رشد فناوري و توسعه بازار شركت‌هاي دانش‌بنيان تاسيس شد. به عنوان یکی از سازمان‌های زیرمجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، تاکنون بیش از 240 واحد فناور دانش‌بنیان از بین بیش از 1900 متقاضی در حوزه‌های فناوری‌های پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست‌فناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت پذيرفته شده و اين واحدهاي فناور توانسته‌اند مراکز تحقیق یا دفاتر طراحی و مهندسی خود را در پارک فناوري پرديس ايجاد و مستقر نمايند.

پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری سازمانی است که با هدف افزایش ثروت در جامعه توسط متخصصان حرفه‌ای مدیریت می‌شود و جریان دانش و فناوری را میان دانشگاهها، موسسات تحقیق و توسعه، شرکت‌های خصوصی و بازار به حرکت می‌اندازد. پارکهای علم و فناوری از طریق مراکز رشد، ایده های نو را تقویت کرده و فرایندهای زایشی را تسهیل می‌کند. به عبارت دیگر پارک علم و فناوری محیطی است که در آن واحدهای تحقیقاتی مستقل و یا وابسته به سازمانها و صنایع مجتمع شده و زیر پوشش و حمایت قرار می‌گیرند تا به خلاقیت و نوآوری بپردازند.

موسسه مهرگان

موسسه مهرگان

ثبت شرکت فوری و ثبت برند فوری در ثبت شرکت مهرگان ، این امکان را برای شما فراهم میکند که در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهره گیری از تجربیات مشاورین مجرب مجموعه شرکت خود را ثبت و تمامی مراحل قانونی آن را طی کرده به طوری که شما ظرف کوتاه ترین زمان ، فعالیت خود را در زمینه ی کاری خود شروع کنید.

رویدادآن

رویدادآن

ما ابزاری در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی رویداد خودتان را بسازید و مدیریت کنید و در کنار برگزاری رویداد، این امکان را به شرکت کنندگان بدهیم تا تاثیر بزرگی در فرایند یادگیری داشته باشند ، از شرکت در رویدادهای مورد علاقه خود انگیزه بگیرند و لذت ببرند و برای کسب و کارشان بازاریابی کنند و همواره به روز باشند و با افراد جدیدی آشنا شده و شناخته تر شوند.

رها

رها

راهکار هوشمند امن (رها) در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد؛ شرکتی فعال در حوزه امنیت سایبری که با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا توانسته تنها EDR ایرانی را راه‌اندازی کند. تجربه و دانش تیم رها تنها به توسعه محصول منجر نشده، بلکه در کنار دیگر شرکت‌ها نیز قرار می‌گیرد تا با ارائه خدمات امنیتی و مشاوره راه‌گشای آنها باشد. چیزی که رها بر آن تاکید دارد، کار کردن در فضای امن سایبری، بدون نگرانی از حمله هکرها و تهدید‌های امنیتی برای هر کسب و کاری است. برگ برنده رها، جوانان خوش فکر و خلاقی است که در جستجوی راه‌حل‌های تاثیرگذار هستند؛ راه‌حل‌هایی برای شرکت‌های ایرانی که با خیالی راحت از امنیت سایبری کسب و کارشان، تنها به توسعه محصول و خدماتشان بپردازند.

تورینو

تورینو

تورینو نام سامانه‌ای است که میتوان با استفاده از تکنولوژی‌های ابری خدمات گردشگری فعالان گردشگری از جمله موسسات و گروه ها و ... رابه سرویس‌های الکترونیکی تبدیل کرد.

1000ads

1000ads

مجموعه هزارادز با سابقه بیش از یک دهه در زمینه برنامه نویسی در سال 1394 در حوزه تبلیغات در شبکه‌های مجازی تشکیل شد. و با پشتوانه و به کارگیری تیم متخصص، متعهد، جوان و خلاق در حوزه‌های برنامه‌نویسی، مدیریت، مهندسی، بازاریابی و فروش در سال 1397 در حوزه وب و خدمات آن گسترش یافت و حال آماده ارائه خدمات، مشاوره، راهنمایی و بهبودکسب و کار شما می‌باشد، با هزارادز مسیر موفقیت و رسیدن به جایگاه برتر را تجربه کنید.